
Osram Smart+ WiFi -minilamppu tarjoaa älyvalaistuksen kompaktissa koossa. RGBW-toiminnon ansiosta voit valita miljoonia värisävyjä sekä säätää lampun lämpimän ja viileän valkoisen valon välillä – juuri halutun tunnelman luomiseksi.
Lamppua voidaan ohjata kätevästi mobiilisovelluksella tai ääniohjauksella, ja se toimii saumattomasti Alexan, Google Homen, Apple Homen sekä muiden Matter-yhteensopivien alustojen kanssa.
Himmennettävä toiminto lisää joustavuutta valaistukseen, ja energiatehokas LED-tekniikka tekee lampusta pitkäikäisen ja taloudellisen vaihtoehdon perinteisille hehkulampuille.
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1527546 |
| Lasin väri | Matta |
| Värilämpötila (K) | 2700-6500 |
| Halkaisija | 4.7 cm |
| Mitat | 9.2 x 4.7 x 4.7 x 4.7 cm ( P x L x K x Ø ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 4099854461385 |
| Teho (W) | 4.9 |
| Energialuokka | F |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 20000 |
| Korkeus | 4.7 cm |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 9.2 cm |
| Valon hajonta (°) | 200 |
| Valoteho (Lumen) | 470 |
| Tuotenimi | LED-lamppu Osram Smart+ WiFi DIM E14 4,9 W 470 lm RGBW 2700–6500 K 1 kpl/pkt |
| Nettopaino (kg) | 0.023 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Globe-lamput |
| RA-arvo | ≥80 |
| Lampunkanta | E14 |
| Jännite (V) | 240 |
| Paino (kg) | 0.049000 |
| Leveys | 4.7 cm |