
Osram Smart+ WiFi -filamenttilamppu yhdistää näyttävän Globe125-muodon ja modernit älyominaisuudet. Lamppu tuottaa lämmintä, tunnelmallista valoa ja sopii erinomaisesti sisustuksen katseenvangitsijaksi esimerkiksi avokupuvalaisimiin ja koristeellisiin valaisimiin.
Älyvalaistuksen ansiosta lamppua voi ohjata mobiilisovelluksella tai ääniohjauksella, ja se on yhteensopiva Alexan, Google Homen, Apple Homen sekä muiden Matter-yhteensopivien alustojen kanssa.
Himmennettävä toiminto lisää joustavuutta eri tilanteisiin, ja energiatehokas LED-tekniikka varmistaa pitkän käyttöiän sekä alhaisen energiankulutuksen verrattuna perinteisiin hehkulamppuihin.
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1527533 |
| Lasin väri | Kulta |
| Värilämpötila (K) | 2400 |
| Halkaisija | 12.5 cm |
| Mitat | 16.8 x 12.5 x 12.5 x 12.5 cm ( P x L x K x Ø ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 4099854529986 |
| Teho (W) | 6 |
| Energialuokka | E |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 15000 |
| Korkeus | 12.5 cm |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 16.8 cm |
| Valon hajonta (°) | 300 |
| Valoteho (Lumen) | 680 |
| Tuotenimi | LED-lamppu Osram Smart+ WiFi Globe DIM E27 6 W 680 lm 2400 K 1 kpl/pkt |
| Nettopaino (kg) | 0.100 |
| Pääväri | Kulta |
| Tuotetyyppi | Globe-lamput |
| RA-arvo | 80 |
| Lampunkanta | E27 |
| Jännite (V) | 240 |
| Paino (kg) | 0.211000 |
| Leveys | 12.5 cm |