
Energiatehokas LED-lamppu lämpimänvalkoisella valonsävyllä.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1043912 |
| Lasin väri | Matta |
| Värilämpötila (K) | 2700 |
| Halkaisija | 8 cm |
| Mitat | 11.5 x 8 cm ( P x Ø ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 4058075433328 |
| Teho (W) | 5.9 |
| Energialuokka | G |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 25000 |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 11.5 cm |
| Valon hajonta (°) | 36 |
| Valoteho (Lumen) | 345 |
| Tuotenimi | LED-lamppu Osram Superstar R80 E27 5.9 W 2700 K |
| Nettopaino (kg) | 0.216 |
| Pääväri | Hopea |
| Tuotetyyppi | Heijastinlamput |
| RA-arvo | ≥80 |
| Tuotesarja | Superstar |
| Lampunkanta | E27 |
| Väri | Hopea |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 0.244000 |