Energiatehokas LED-lamppu lämpimänvalkoisella valonsävyllä.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1568175 |
| Värilämpötila (K) | 2700 |
| Halkaisija | 8 cm |
| Mitat | 11.3 x 8 cm ( P x Ø ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 4058075433281 |
| Teho (W) | 9.6 |
| Energialuokka | G |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 25000 |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 11.3 cm |
| Valoteho (Lumen) | 670 |
| Tuotenimi | LED-lamppu Osram Superstar R80 E27 9.6 W 2700 K |
| Nettopaino (kg) | 0.112 |
| Pääväri | Hopea |
| Lampunkanta | E27 |
| Väri | Hopea |
| Jännite (V) | 220 |
| Paino (kg) | 0.251000 |