Bahia Midi LED-lattiavalaisin on moderni katseenvangitsija.
Sisäänrakennettu LED-levy antaa miellyttävän, neutraalin valkoisen valon. Lattiavalaisimessa on jalkakytkin, jonka avulla sitä on helppo käyttää.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Paino: 1,5 kg
| Tuotemerkki | TWEEN LIGHT |
| Tuotenumero | 1553683 |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Mitat | 150 cm ( K ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4024506606722 |
| Teho (W) | 10 |
| Korkeus | 150 cm |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 850 |
| Tuotenimi | LED-lattiavalaisin Tween Light Bahia Midi 150 cm |
| Nettopaino (kg) | 1.500 |
| Pääväri | Hopea |
| Väri | Hopea |
| Paino (kg) | 1.879000 |