MaxLED-nauha on täydellinen lisä MaxLED Basic settiin. Tunable White LED-nauha on käytännöllinen valonlähde, sillä sen värilämpötilaa voi säätää rentouttavan lämpimästä valosta piristävään kirkkaaseen valoon. Nauha valaisee tilan tehokkaasti ja joustavan materiaalinsa ansiosta nauha on helppo asentaa erilaisille tasoille. Nauha on myös lyhennettävissä tarpeen mukaan.
Valaise tila tunnelman mukaan MaxLED-nauhalla!
| Tuotemerkki | PAULMANN |
| Tuotenumero | 1574245 |
| Värilämpötila (K) | 2700-6500 |
| Mitat | 100 cm ( P ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 4000870798614 |
| Teho (W) | 3.5 |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 30000 |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 100 cm |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 270 |
| Tuotenimi | LED-Nauha MaxLED 250 Tunable White IP20 1m |
| Nettopaino (kg) | 0.023 |
| Pääväri | Hopea |
| Väri | Hopea |
| Jännite (V) | 24 |
| Paino (kg) | 0.047000 |