Profiilisetti LED-nauhoille, joka luo viimeistellyn ilmeen valaistukseen. Soveltuu MaxLED-nauhoille ja sopii seinään tai kalusteisiin asennettavaksi. Alumiinilla on viilentävä vaikutus LED-nauhaan ja profiili takaa tasaisen valaistuksen. Profiili on lyhennettävissä LED-nauhan pituuteen sopivaksi. Sisältää kiinnikkeet.
| Tuotemerkki | PAULMANN |
| Tuotenumero | 1037462 |
| Syvyys | 2 cm |
| Mitat | 200 x 4 x 2 cm ( P x K x S ) |
| EAN | 4000870705193 |
| Korkeus | 4 cm |
| Pituus | 200 cm |
| Tuotenimi | LED-Nauha Profiilisetti Duo 200 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.655 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Tarvikkeet |
| Tuotesarja | Duo Profil |
| Väri | Alumiini |
| Paino (kg) | 0.758000 |