Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Tyylikäs Santana-kattotuuletin LED-valolla. Sen pyöristetty muotoilu ja puurunko antavat sille luonnollisen ja modernin ilmeen, joka sopii mih...
Tyylikäs Santana-kattotuuletin LED-valolla. Sen pyöristetty muotoilu ja puurunko antavat sille luonnollisen ja modernin ilmeen, joka sopii mihin tahansa sisustustyyliin. Puhallin sijaitsee plafondin keskiosassa, mikä varmistaa miellyttävän ilmankierron. Runko on valmistettu mattavalkoisesta metallista ja puiset terät ovat väriltään tummanruskeita. Varjostin on valmistettu opaalista ja läpinäkyvästä muovista, mikä takaa tasaisen ja häikäisemättömän valaistuksen. Tuotteen mukana tulee käytännöllinen kaukosäädin, jonka avulla voit säätää tuulettimen nopeutta yksilöllisesti. Siinä on myös himmennystoiminto, jonka avulla voit valita haluamasi kirkkaustason. Värit voidaan säätää ja käytettävissä oleva muistitoiminto tallentaa asetuksesi. Lisäksi kattotuuletin on varustettu yövalolla.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Paino: 3,53 kg
| Tuotenimi | LED-tuuletinplafondi Voltomat Santana Ø 50 cm |
|---|---|
| Tuotenumero | 1556611 |
| Paino (kg) | 3.700000 |
| EAN | 2031480499990 |
| Nettopaino (kg) | 3.530 |
| Tuotemerkki | VOLTOMAT |
| Mitat | 12.5 x 50 cm ( K x Ø ) |
| Teho (W) | 30 |
| Jännite (V) | 220 |
| Himmennettävä | Kyllä |
| IP-luokka | IP20 |
| Valoteho (Lumen) | 2250 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Pääväri | Ruskea |
| Halkaisija | 50 cm |
| Korkeus | 12.5 cm |
| Väri | Ruskea |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili