Moderni, kompakti Airflood LED-valonheitin on suunniteltu pihapiirin, varastojen, kulkuväylien ja pysäköintialueiden turvalliseen ja käytännölliseen valaistukseen. Reunuksettoman muotoilun ansiosta valaisin istuu tyylikkäästi monenlaisten rakennusten julkisivuihin ja etupaneeli antaa miellyttävän tasaista valoa koko pinta-alaltaan. Valonheittimessä on säädettävä valaistuskulma sekä pistotulppaliitäntä ja
kumikaapeli.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | AIRAM |
| Tuotenumero | 1560511 |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Mitat | 6.4 x 10.5 x 14.3 cm ( P x L x K ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 6435200278661 |
| Teho (W) | 10 |
| Energialuokka | E |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 25000 |
| Korkeus | 14.3 cm |
| IP-luokka | IP44 |
| Pituus | 6.4 cm |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 800 |
| Tuotenimi | LED-Valonheitin Airam Airflood Pir 10 W |
| Nettopaino (kg) | 0.350 |
| Pääväri | Musta |
| Väri | Musta/Valkoinen |
| Jännite (V) | 220 |
| Paino (kg) | 0.400000 |
| Leveys | 10.5 cm |