Kaunis peili jossa on kosketuspainike millä voit vaihtaa valon kylmästä lämpimään. Kirkkautta säädetään himmentimellä. Peilin ympärillä on 20 mm matta valokehys.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | CAMARGUE |
| Tuotenumero | 1052734 |
| Integroitu valaisin | Kyllä |
| Mitat | 50 x 75 x 4.7 cm ( L x K x Paks. ) |
| EAN | 8595677133721 |
| Energialuokka | F |
| Korkeus | 75 cm |
| IP-luokka | IP44 |
| Tuotenimi | LED-valopeili Bath Deluxe Exclusive 75 x 50 cm |
| Nettopaino (kg) | 22.500 |
| Tuotetyyppi | Peilit |
| Paksuus | 4.7 cm |
| Paino (kg) | 22.500000 |
| Leveys | 50 cm |