
Camarguen tehokas LED-valaisin, joka voidaan asentaa peilin reunan päälle tai seinään mukana tulevan asennuslevyn avulla. Suojaluokitus IP44, joten valaisin soveltuu sekä kuiviin että kosteisiin tiloihin. Valaisin on valmistettu ABS-muovista.
LED-valaisin antaa värilämpötilaltaan 4000 Kelvinin eli neutraalin, puhtaan valkoisen valon. Tälläisiä valaisimia käytetäänkin usein kodinhoitohuoneessa, työhuonessa, eteisessä ja kylpyhuoneissa.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | CAMARGUE |
| Tuotenumero | 1001332 |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Syvyys | 108 cm |
| Mitat | 30 x 4 x 108 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 8594175642643 |
| Teho (W) | 7 |
| Energialuokka | F |
| Korkeus | 4 cm |
| IP-luokka | IP44 |
| Valon värilämpötila | Luonnonvalkoinen |
| Valoteho (Lumen) | 470 |
| Tuotenimi | LED-valaisin Camargue Skärgård peilille kromi 30 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.340 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | LED-valaisin |
| Tuotesarja | Skärgård |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.400000 |
| Leveys | 30 cm |