Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Lehtisarana sinkittyä terästä. Karan halkaisija 10 mm.
Mittojen lisätietoja
Mitat mm (ks. mittakuva)
A: 300
B: 30
C: 10
Lehtisarana sinkittyä terästä. Karan halkaisija 10 mm.
Mittojen lisätietoja
Mitat mm (ks. mittakuva)
A: 300
B: 30
C: 10
| Tuotenimi | Lehtisarana 300 x 30 mm sinkitty |
|---|---|
| Tuotenumero | 1066457 |
| Paino (kg) | 0.325000 |
| EAN | 4003984320085 |
| Nettopaino (kg) | 0.325 |
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotetyyppi | Sarana |
| Mitat | 300 x 30 x 3.5 mm ( P x L x Paks. ) |
| Pääväri | Harmaa |
| Leveys | 30 mm |
| Pituus | 300 mm |
| Paksuus | 3.5 mm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili