Lehtisarana kuumasinkittyä terästä. Karan halkaisija 13 mm.
Mittojen lisätietoja
Mitat mm (ks. mittakuva)
A: 600
B: 40
C: 13
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotenumero | 1067510 |
| Mitat | 5 mm ( Paks. ) |
| EAN | 4003984321235 |
| Tuotenimi | Lehtisarana 600 x 40 mm kuumasinkitty |
| Nettopaino (kg) | 1.049 |
| Pääväri | Teräs |
| Tuotetyyppi | Sarana |
| Paksuus | 5 mm |
| Paino (kg) | 10.486000 |