Lehtisarana kuumasinkittyä terästä. Karan halkaisija 13 mm.
Mittojen lisätietoja
Mitat mm (ks. mittakuva)
A: 400
B: 40
C: 13
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotenumero | 1067505 |
| Mitat | 400 x 40 x 5 mm ( P x L x Paks. ) |
| EAN | 4003984321211 |
| Pituus | 400 mm |
| Tuotenimi | Lehtisarana 400 x 40 mm kuumasinkitty |
| Nettopaino (kg) | 0.648 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Sarana |
| Paksuus | 5 mm |
| Paino (kg) | 0.648000 |
| Leveys | 40 mm |