Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Pyökki on klassinen kovapuu, joka tunnetaan vaaleasta väristään, hienorakenteisesta syykuviostaan ja erinomaisesta työstettävyydestään. Sormij...
Pyökki on klassinen kovapuu, joka tunnetaan vaaleasta väristään, hienorakenteisesta syykuviostaan ja erinomaisesta työstettävyydestään. Sormijatkettu ja reunaliimattu. C/C-laatuluokka sallii enemmän näkyviä oksia, halkeamia ja värieroja, mikä antaa pinnalle karhean ja orgaanisen ilmeen.
Tämä tekee siitä täydellisen valinnan teollistyylisiin, maalais- tai rustiikkisiin sisustuksiin.
Täydellinen keittiötasoihin, työpöytiin, hyllyihin ja huonekaluihin. Toimitetaan hiottuna.
Ei suositella ulkokäyttöön. Keittiökäytössä suositellaan elintarviketurvallista pintakäsittelyä.
Hoito: levitä öljyä, petsiä tai lakkaa suojataksesi pintaa. Puhdista pehmeällä, kostealla liinalla, veden jättämistä tason päälle ei suositella.
| Tuotenimi | Liimapuulevy PXSolid pyökki C/C 18 x 300 x 1200 mm |
|---|---|
| Tuotenumero | 1591630 |
| Paino (kg) | 4.536000 |
| EAN | 7640327568161 |
| Nettopaino (kg) | 4.536 |
| Tuotemerkki | PXSOLID |
| Mitat | 1200 x 300 x 18 mm ( P x L x Paks. ) |
| Leveys | 300 mm |
| Pituus | 1200 mm |
| Paksuus | 18 mm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili