Julistetarra persoonallista sisustamista tai askartelua varten. Nopea ja helppo kiinnittää.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1582841 |
| Mitat | 68 x 48 cm ( P x L ) |
| EAN | 3449159152920 |
| Pituus | 68 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Be Happy 48 x 68 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.390 |
| Paino (kg) | 0.390000 |
| Leveys | 48 cm |