Itsekiinnittyvä julistetarra tarttuu hyvin alustaan. Sisustustarra sopii puhtaalle ja tasaiselle pinnalle. Helppo kiinnittää.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1298998 |
| Mitat | 68 x 48 cm ( P x L ) |
| EAN | 3449154152895 |
| Pituus | 68 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Perhoset Mustavalkoinen 48 x 68 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.086 |
| Pääväri | Musta |
| Väri | Musta/Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.370000 |
| Leveys | 48 cm |