Julistetarroja persoonallista sisustamista tai askartelua varten. Nopea ja helppo kiinnittää.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1582530 |
| Mitat | 68 x 48 cm ( P x L ) |
| EAN | 3449157152885 |
| Pituus | 68 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Sea Animals 48 x 68 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.390 |
| Pääväri | Monivärinen |
| Väri | Monivärinen |
| Paino (kg) | 0.390000 |
| Leveys | 48 cm |