Kaunis orkidea-aiheinen julistetarra on helppo kiinnittää. Sisustustarra sopii puhtaalle ja tasaiselle pinnalle. Tarttuu hyvin alustaan.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1293841 |
| Mitat | 68 x 48 cm ( P x L ) |
| EAN | 3449159152784 |
| Pituus | 68 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Orkideat 48 x 68 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.086 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Seinätarra |
| Väri | Valkoinen/Vihreä |
| Paino (kg) | 0.086000 |
| Leveys | 48 cm |