Pinotut kivet kuvittavat tätä julistetarraa. Sisustustarra on helppo kiinnittää ja se tarttuu hyvin alustaan. Sopii puhtaille ja tasaisille pinnoille.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1582552 |
| Mitat | 68 x 48 cm ( P x L ) |
| EAN | 3449155152917 |
| Pituus | 68 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Kivet 48 x 68 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.390 |
| Pääväri | Monivärinen |
| Paino (kg) | 0.390000 |
| Leveys | 48 cm |