Punainen unikko on kaunis seinäkoriste. Julistetarra on helppo kiinnittää ja se tarttuu hyvin alustaan. Sopii puhtaille ja tasaisille pinnoille.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1582527 |
| Mitat | 68 x 24 cm ( P x L ) |
| EAN | 3449151152614 |
| Pituus | 68 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Unikko 24 x 68 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.190 |
| Pääväri | Punainen |
| Väri | Punainen |
| Paino (kg) | 0.190000 |
| Leveys | 24 cm |