24 x 68 cm. Kokoelma eläin-aiheisia julistetarroja.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1298997 |
| Mitat | 24 x 68 cm ( L x K ) |
| EAN | 3449153152599 |
| Korkeus | 68 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Into The Jungle |
| Nettopaino (kg) | 0.060 |
| Pääväri | Monivärinen |
| Väri | Monivärinen |
| Paino (kg) | 0.200000 |
| Leveys | 24 cm |