Käytännöllinen kääntöpyörä, joka polyuretaanipintansa ansiosta soveltuu käytettäväksi myös parketilla.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | Dörner & Helmar |
| Tuotenumero | 1063305 |
| Halkaisija | 30 mm |
| Mitat | 30 mm ( Ø ) |
| EAN | 4002350560148 |
| Maksimikapasiteetti | 20 |
| Tuotenimi | Kääntöpyörä Ø 30 mm Musta |
| Nettopaino (kg) | 0.047 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Kuljetuspyörä |
| Paino (kg) | 0.049000 |