Käytännöllinen kääntyvä kalustepyörä, joka polyuretaanirenkaansa ansiosta soveltuu käytettäväksi myös parketilla.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | Dörner & Helmar |
| Tuotenumero | 1063304 |
| Halkaisija | 30 mm |
| Mitat | 30 mm ( Ø ) |
| EAN | 4002350560131 |
| Maksimikapasiteetti | 20 |
| Tuotenimi | Kääntöpyörä Ø 30 mm Valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.047 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Kuljetuspyörä |
| Paino (kg) | 0.049000 |