Musta kalustepyörä, joka sopii esimerkiksi työtuolin alle.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | STABILIT |
| Tuotenumero | 1067407 |
| Halkaisija | 50 mm |
| Mitat | 50 mm ( Ø ) |
| EAN | 4002350527387 |
| Maksimikapasiteetti | 30 |
| Tuotenimi | Kaksoispyörä Stabilit Ø 50 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.061 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Kalustepyörä |
| Paino (kg) | 0.061000 |