Putkieristeen kulmapala. Saatavilla useita eri kokoja.
| Tuotemerkki | Thermaflex |
| Tuotenumero | 1054536 |
| Halkaisija | 22 mm |
| Mitat | 22 mm ( Ø ) |
| EAN | 5901497062166 |
| Tuotenimi | Kaari Thermaflex polyeteeni 22/13 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.012 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Putkieristekourut |
| Paksuus | 13 mm |
| Väri | Harmaa |
| Paino (kg) | 0.016000 |