Putkieristeen kulmapala. Saatavilla useita eri kokoja.
| Tuotemerkki | Thermaflex |
| Tuotenumero | 1052247 |
| Halkaisija | 28 mm |
| Mitat | 28 mm ( Ø ) |
| EAN | 5901497062265 |
| Tuotenimi | Kaari Thermaflex polyeteeni 28/20 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.010 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Putkieristekourut |
| Paksuus | 20 mm |
| Väri | Harmaa |
| Paino (kg) | 0.013000 |