Putkieristeen kulmapala. Saatavilla useita eri kokoja.
| Tuotemerkki | Thermaflex |
| Tuotenumero | 1054382 |
| Halkaisija | 60 mm |
| Mitat | 20 x 60 mm ( Paks. x Ø ) |
| EAN | 5901497062340 |
| Tuotenimi | Kaari Thermaflex polyeteeni 60/20 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.006 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Putket |
| Paksuus | 20 mm |
| Väri | Harmaa |
| Paino (kg) | 0.010000 |