Putkieristeen kulmapala. Saatavilla useita eri kokoja.
| Tuotemerkki | Thermaflex |
| Tuotenumero | 1054379 |
| Halkaisija | 28 mm |
| Mitat | 13 x 28 mm ( Paks. x Ø ) |
| EAN | 5901497062180 |
| Tuotenimi | Kaari Thermaflex polyeteeni 28/13 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.013 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Putket |
| Paksuus | 13 mm |
| Väri | Harmaa |
| Paino (kg) | 0.016000 |