Kaksoispyyhekoukku. Kromi.
| Koukkujen määrä | 2 |
| Tuotenumero | 1259462 |
| Tuotemerkki | BESLAGSBODEN |
| Syvyys | 22 mm |
| Mitat | 110 x 30 x 22 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 7391447012804 |
| Korkeus | 30 mm |
| Tuotenimi | Kaksoispyyhekoukku Beslagsboden Kromi B456K |
| Nettopaino (kg) | 0.001 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Pyyhekoukku |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.001000 |
| Leveys | 110 mm |