Villa - Kaksoispyyhekoukku kiillotettua kromia. Piilokiinnitys.
Runko massiivi messinkiä, joka on kuparin ja sinkin sekoitus. Täydellinen materiaali kylpyhuoneeseen, koska se ei ruostu.
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Tuotenumero | 1160278 |
| Mitat | 70 x 70 mm ( L x K ) |
| EAN | 7391447003154 |
| Korkeus | 70 mm |
| Tuotenimi | Kaksoispyyhekoukku Smedbo Villa Kromi K256 |
| Nettopaino (kg) | 0.200 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Pyyhekoukku |
| Tuotesarja | Villa |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.200000 |
| Leveys | 70 mm |