Home - Kaksoispyyhekoukku, kiillotettua kromia. Piilokiinnitys.
Runko massiivi messinkiä, joka on kuparin ja sinkin sekoitus. Täydellinen materiaali kylpyhuoneeseen, koska se ei ruostu.
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Tuotenumero | 1051916 |
| Mitat | 90 x 40 mm ( L x K ) |
| EAN | 7391447036657 |
| Korkeus | 40 mm |
| Tuotenimi | Kaksoispyyhekoukku Smedbo Home HK356 |
| Nettopaino (kg) | 0.188 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Pyyhekoukku |
| Tuotesarja | Home |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.188000 |
| Leveys | 90 mm |