House - Kaksoispyyhetanko kiillotettua kromia. Piilokiinnitys.
Runko massiivi messinkiä, joka on kuparin ja sinkin sekoitus. Täydellinen materiaali kylpyhuoneeseen, koska se ei ruostu.
Pituus 600 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Tuotenumero | 1049671 |
| Syvyys | 120 mm |
| Mitat | 648 x 45 x 120 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 7391447039542 |
| Korkeus | 45 mm |
| Tuotenimi | Kaksoispyyhetanko Smedbo House Kromi RK3364 |
| Nettopaino (kg) | 0.944 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Pyyhetanko |
| Tuotesarja | House |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.944000 |
| Leveys | 648 mm |