Tämä valkoisesta ABS-muovista valmistettu neliönmuotoinen huonekalujalka on täydellinen ratkaisu antamaan huonekaluillesi uutta eloa. 150 millimetrin korkeudellaan se sopii erinomaisesti erilaisiin alakaappeihin, sohviin ja sänkyihin. Kestävästä ABS-muovista valmistettu jalka tarjoaa sekä kestävyyttä että helppoa hoitoa. Täydellinen tee-se-itse-projekteihin, joissa voit muuttaa vanhaa pöytää tai luoda uuden huonekalun tyhjästä.
Tekniset tiedot
Materiaali: ABS-muovi
Väri: Musta
Korkeus: 150 mm
Leveys: 40 mm
Syvyys: 40 mm
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516798 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 40 mm |
| Mitat | 150 x 40 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224843819 |
| Korkeus | 150 mm |
| Pituus | 150 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI musta 40 x 40 x 150 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.086 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.091000 |