Tämä kestävästä ABS-muovista valmistettu neliönmuotoinen huonekalujalka on täydellinen ratkaisu antamaan huonekaluillesi uutta eloa. 100 millimetrin korkeudellaan se sopii erinomaisesti erilaisiin alakaappeihin, sohviin ja sänkyihin. Kestävästä ABS-muovista valmistettu jalka yhdistää toiminnallisuuden tyylikkääseen muotoiluun.
Tekniset tiedot
Materiaali: ABS-muovi
Väri: Kromi
Viimeistely: Kiiltävä
Korkeus: 100 mm
Leveys: 40 mm
Syvyys: 40 mm
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516803 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 40 mm |
| Mitat | 100 x 40 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224843741 |
| Korkeus | 100 mm |
| Pituus | 100 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI kromi 40 x 40 x 100 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.070 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.075000 |