Tämä valkoisesta ABS-muovista valmistettu neliönmuotoinen huonekalujalka on täydellinen ratkaisu antamaan huonekaluillesi uutta eloa. 60 millimetrin korkeudellaan se sopii erinomaisesti monenlaisille alakaapeille, sohville ja sängyille. Kestävästä ja iskunkestävästä ABS-muovista valmistettu jalka takaa sekä kestävyyden että luotettavuuden. Kevyt painonsa ja edullisuutensa ansiosta se on erinomainen valinta moderneihin ja monipuolisiin projekteihin.
Tekniset tiedot
Materiaali: ABS-muovi
Väri: Alumiini
Korkeus: 60 mm
Leveys: 40 mm
Syvyys: 40 mm
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516793 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 40 mm |
| Mitat | 60 x 40 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224843673 |
| Korkeus | 60 mm |
| Pituus | 60 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI alumiini 40 x 40 x 60 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.052 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.057000 |