Tämä neliönmuotoinen alumiinista ja PVC:stä valmistettu huonekalujalka on täydellinen valinta niille, jotka haluavat antaa huonekaluilleen uuden elämän. 150 millimetrin korkeudellaan ja monipuolisella muotoilullaan se sopii erinomaisesti alakaappeihin, sohviin, sänkyihin ja paljon muuhun. Tukevan rakenteensa ja modernin matta-anodisoidun pintansa ansiosta se on sekä kestävä että esteettisesti miellyttävä.
Tekniset tiedot
Materiaali: Alumiini ja PVC
Väri: Harmaa
Viimeistely: Matta
Korkeus: 150 mm
Leveys: 40 mm
Syvyys: 40 mm
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516812 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 40 mm |
| Mitat | 150 x 40 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224780961 |
| Korkeus | 150 mm |
| Pituus | 150 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI harmaa 40 x 40 x 150 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.139 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.144000 |