Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Kuulalaakeroitu kaksoispyörä jarrulla. Tukevalla kaksoispyörällä on 100 kg kantokyky.
Tekniset tiedot
Kuulalaakeroitu kaksoispyörä jarrulla. Tukevalla kaksoispyörällä on 100 kg kantokyky.
Tekniset tiedot
| Tuotenimi | Kaksoispyörä Stabilit Ø 75 x 25 mm |
|---|---|
| Tuotenumero | 1060068 |
| Paino (kg) | 0.580000 |
| EAN | 4002350518644 |
| Nettopaino (kg) | 0.557 |
| Tuotemerkki | Dörner & Helmar |
| Tuotetyyppi | Kuljetuspyörä |
| Mitat | 75 mm ( Ø ) |
| Maksimikapasiteetti | 100 |
| Pääväri | Harmaa |
| Halkaisija | 75 mm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili