Tukeva teräskoteloitu kaksoispyörä pultinreiällä ja jarrulla. Liuku ja kaksoiskuulalaakeri kääntöpäässä. Suuri kantavuus jopa 80 kg. Soveltuu ei-imukykyisille pinnoille. Tukeva muovinen vanne, jossa on TPE-pinta.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Reiän halkaisija 10,2 mm. Renkaan leveys 18 mm.
| Tuotemerkki | Dörner & Helmar |
| Tuotenumero | 1065543 |
| Halkaisija | 50 mm |
| Mitat | 73 x 50 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 4002350548047 |
| Korkeus | 73 mm |
| Maksimikapasiteetti | 80 |
| Tuotenimi | Kalustepyörä Keskiöreikä Jarrulla Ø 50 mm Musta/Harmaa |
| Nettopaino (kg) | 0.292 |
| Pääväri | Teräs |
| Tuotetyyppi | Kuljetuspyörä |
| Paino (kg) | 0.303000 |