Lisää ripaus luonnollista eleganssia olohuoneeseesi Scheurich Natural Collectionin klassisella koriruukulla. Vesihyasintista valmistettu koriruukku yhdistää perinteisen käsityön moderniin muotoiluun.
| Tuotemerkki | SCHEURICH |
| Tuotenumero | 1570008 |
| Halkaisija | 34 cm |
| Mitat | 31.5 x 34 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 4002477675503 |
| Korkeus | 31.5 cm |
| Tuotenimi | Koriruukku Scheurich Beige 34cm |
| Nettopaino (kg) | 0.696 |
| Pääväri | Beige |
| Tuotetyyppi | Ruukut |
| Tuotesarja | Vattenhyacint |
| Tilavuus | 26.908 l |
| Paino (kg) | 0.696000 |