Lisää ripaus luonnollista eleganssia olohuoneeseesi Scheurich Natural Collectionin klassisella koriruukulla. Vesihyasintista valmistettu koriruukku yhdistää perinteisen käsityön moderniin muotoiluun.
| Tuotemerkki | SCHEURICH |
| Tuotenumero | 1569962 |
| Halkaisija | 23 cm |
| Mitat | 19.5 x 23 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 4002477674841 |
| Korkeus | 19.5 cm |
| Tuotenimi | Koriruukku Scheurich Ruskea 23cm |
| Nettopaino (kg) | 0.230 |
| Pääväri | Ruskea |
| Tuotetyyppi | Ruukut |
| Tilavuus | 7.497 l |
| Paino (kg) | 0.230000 |