Kaunis fuksian sävyinen perhoskämmekkä orkidea koristeoksa kodinsisustukseen. Pituus 91 cm.
| Mitat | 91 cm ( K ) |
| Tuotenumero | 1577326 |
| EAN | 4024077646103 |
| Korkeus | 91 cm |
| Tuotenimi | Koristeoksa Perhoskämmekkä 91 cm fuksia |
| Nettopaino (kg) | 0.056 |
| Tuotetyyppi | Koristeoksa |
| Paino (kg) | 0.121000 |