Kaunis violetin sävyinen perhoskämmekkä orkidea koristeoksa kodinsisustukseen. Pituus 71 cm.
| Mitat | 71 cm ( K ) |
| Tuotenumero | 1577351 |
| EAN | 8717669818571 |
| Korkeus | 71 cm |
| Tuotenimi | Koristeoksa Perhoskämmekkä 71 cm violetti |
| Nettopaino (kg) | 0.043 |
| Tuotetyyppi | Koristeoksa |
| Paino (kg) | 0.085000 |