Laadukas Madison koristetyyny sopii käytettäväksi puutarhakalusteiden kanssa. Pintamateriaali polyesteri/puuvilla.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | MADISON |
| Tuotenumero | 1629238 |
| Mitat | 45 x 45 cm ( P x L ) |
| EAN | 8713229403560 |
| Pituus | 45 cm |
| Tuotenimi | Koristetyyny Madison Amora 45 x 45 cm vihreä |
| Nettopaino (kg) | 2.180 |
| Väri | Vihreä-valkoinen |
| Pääväri | Vihreä |
| Paino (kg) | 2.289000 |
| Leveys | 45 cm |