Laadukas Madison koristetyyny sopii käytettäväksi puutarhakalusteiden kanssa. Pintamateriaali polyesteri/puuvilla.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | MADISON |
| Tuotenumero | 1629304 |
| Mitat | 45 x 45 cm ( P x L ) |
| EAN | 8713229403652 |
| Pituus | 45 cm |
| Tuotenimi | Koristetyyny Madison Aria 45 x 45 cm vihreä |
| Nettopaino (kg) | 2.300 |
| Pääväri | Vihreä |
| Paino (kg) | 2.415000 |
| Leveys | 45 cm |