Laadukas Madison koristetyyny sopii käytettäväksi puutarhakalusteiden kanssa. Pintamateriaali polyesteri/puuvilla.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | MADISON |
| Tuotenumero | 1629235 |
| Mitat | 45 x 45 cm ( P x L ) |
| EAN | 8713229403539 |
| Pituus | 45 cm |
| Tuotenimi | Koristetyyny Madison Panama 45 x 45 cm keltainen |
| Nettopaino (kg) | 1.740 |
| Pääväri | Keltainen |
| Paino (kg) | 1.827000 |
| Leveys | 45 cm |