Laadukas Madison koristetyyny sopii käytettäväksi puutarhakalusteiden kanssa. Pintamateriaali polyesteri/puuvilla.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | MADISON |
| Tuotenumero | 1629307 |
| Mitat | 45 x 45 cm ( P x L ) |
| EAN | 8713229403683 |
| Pituus | 45 cm |
| Tuotenimi | Koristetyyny Madison Julliette 45 x 45 cm harmaa |
| Nettopaino (kg) | 2.100 |
| Pääväri | Monivärinen |
| Paino (kg) | 2.205000 |
| Leveys | 45 cm |