Pehmeä sisustustyyny polyesteripäällisellä.
| Mitat | 45 x 45 cm ( P x L ) |
| Tuotenumero | 1594316 |
| EAN | 5903754800177 |
| Pituus | 45 cm |
| Tuotenimi | Koristetyyny York sininen 45 x 45 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.540 |
| Pääväri | Sininen |
| Väri | Sininen |
| Paino (kg) | 0.540000 |
| Leveys | 45 cm |