Kulmakannatin terästä, hyvä kantavuus.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotenumero | 1067477 |
| Syvyys | 250 mm |
| Mitat | 44 x 350 x 250 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 4003984270144 |
| Korkeus | 350 mm |
| Tuotenimi | Kulmakannatin 250 x 300 x 44 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.201 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Kannatin |
| Paino (kg) | 0.201000 |
| Leveys | 44 mm |