Kylie 82402 on kaunis greige aaltoviiva tapetti.
Tapetissa on aaltomaisia pystysuoria viivoja. Viivat ovat kiiltävän valkoisia ja tapetissa on pintastruktuuri.
Tapetti on valmistettu laadukasta kuidusta ja sitä voi puhdistaa pehmeällä sienellä ja miedolla astianpesuaineella.
Asennuksessa suositellaan käyttää tapeteille tarkoitettua valmisliima.
Huomioithan, että värisävyt saattavat vääristyä puhelimen/tietokoneen näytöllä.
| Tuotemerkki | TAPETIT.FI |
| Tuotenumero | 1578377 |
| Mitat | 1005 x 53 cm ( P x L ) |
| EAN | 4046701824022 |
| Pituus | 1005 cm |
| Tuotenimi | Kuitutapetti Kylie 82402 aaltoviiva greige |
| Nettopaino (kg) | 0.900 |
| Pääväri | Ruskea |
| Väri | Greige |
| Tapettityyppi | Kuitutapetti (nowo) |
| Paino (kg) | 0.900000 |
| Leveys | 53 cm |